Директор лісгоспу на Запоріжжі "погорів" на незаконному продажі деревини

Блоги

Директор лісгоспу на Запоріжжі "погорів" на незаконному продажі деревини

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на ДБР.

Директора державного підприємства "Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство" затримали за вимагання та отримання неправомірної вигоди. За попередньою інформацією, директор лісгоспу вимагав від підприємця 200 тисяч гривень за незаконний продаж 400 кубічних метрів ділової деревини. Для приховування злочину, підробляв відомості у товарно-транспортних накладних, записуючи товар як звичайні дрова.

Високопосадовця затримали в службовому автомобілі під час отримання другої частини неправомірної вигоди в сумі 15 тисяч гривень. До цього, у квітні, директор отримав першу частину грошей – 13000 гривень.

Затримання чиновника спільно провели слідчі ДБР зі спіробітниками Управлінням захисту економіки та підрозділом КОРД ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Нині вирішується питання про повідомлення директору лісгоспу про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди).

Нагадаймо, директора Кам’янсько-Дніпровського лісгоспу затримали 10 липня по обіді в Енергодарі.Джерело статті: “https://zp.depo.ua/ukr/zp/direktor-lisgospu-na-zaporizhzhi-pogoriv-na-nezakonnomu-prodazhi-derevini-20190711992850”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ