Блоги

Через скасування тарифів судом Укренерго не вистачає 6,2 млрд грн на виплати «зеленим» електростанціям

Про це повідомив заступник директора Укренерго з питань інвестицій Володимир Кудрицький, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначимо, що суд скасував тариф для Укренерго у перший день роботи нового ринку електроенергії — 1 липня 2019 року. Через скасування тарифу, Укренерго отримує доходи за тарифом, який діяв ще до запровадження нового ринку. Цей тариф не враховує компенсацію втрат електроенергії у магістральних електромережах та компенсацію вартості відновлювальної енергетики, яка продається за «зеленим» тарифом.

2 липня в Укренерго заявили про можливий колапс нового ринку електроенергії після того, як Окружний адмінсуд скасував постанову НКРЕКП про тарифи для Укренерго. Через це компанія не може покрити збитки від втрати електроенергії у магістральних лініях електропередач.

Раніше представник президента у Кабміні Андрій Герус повідомляв, що рішення суду про скасування тарифу Укренерго не матиме значних наслідків для функціонування ринку електроенергії.

У НКРЕКП повідомили, що скасування тарифу Укренерго оскаржуватимуть.

Нове рішення щодо тарифу для Укренерго мають ухвалити 12 липня.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/cherez-skasuvannya-tarifiv-sudom-ukrenergo-ne-vistachaye-62-mlrd-grn-na-viplati-zelenim-elektrostanciyam”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ