Блоги

Повне рішення суду по справі Марківа буде оприлюднена протягом 60 днів

За словами посла, після оприлюднення рішення вони зможуть більш детально вивчити його


Посол Італії в Україні Давіде Ла Челіліа заявив, що повне рішення суду щодо вироку колишньому нацгвардейцу Віталію Маркиву буде оприлюднено протягом 60 днів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресс-службу Міністерства внутрішніх справ України.


За його словами, він не може коментувати рішення суду до офіційної публікації рішення,адже судова влада в країні є незалежною.


Повне рішення суду буде оприлюднено протягом 60 днів. Тоді ми зможемо більш детально його вивчити, зокрема мотиваційну частину. Для Італії це важлива тема для всіх інститутів і медіа, адже всі хочуть знати правду, і, в першу чергу, її шукають батьки Андреа Рокелле“, – заявив посол.


Також він зазначив, що передав всю наявну інформації в Італію.


Я розумію всю тяжкість ситуації і передав всю інформацію в свою країну. А за наших громадян, які незаконно воюють на Донбасі на боці сепаратистів, суд Генуї вже прийняв перші рішення про ув’язнення на різні строки. Італія підтримує територіальну цілісність і незалежність України, підтримує і продовжує санкції проти РФ“, – додав він.


Джерело статті: “https://golosua.info/2019/07/15/povne-rishennia-sudu-po-spravi-markiva-bude-opryliudnena-protiahom-60-dniv/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ