Блоги

Ассанж з посольства Еквадору втручався у вибори США, – ЗМІ

Про це в понеділок, 15 липня, повідомила телекомпанія CNN з посиланням на звіти іспанської приватної охоронної компанії Undercover Global про стеження за Ассанжем, передає Depo.ua.

За даними телеканалу, звіти містять дані про те, як Ассанж у посольстві Еквадору проводив тривалі зустрічі з "росіянами і хакерами світового класу", а також особисто замовляв дороге комп’ютерне обладнання для полегшення процесу обміну даними.

Засновнику WikiLeaks надавалися високошвидкісний Інтернет, телефонний зв’язок і приміщення для конфіденційних зустрічей з особами, яких він запрошував.

Ассанж аргументував такі запити необхідністю підтримувати діяльність WikiLeaks.

Також він застосовував пристрої власного виготовлення, призначені проти спроб його прослуховувати.

Згідно з публікацією CNN, засновник організації негласно користувався майже такими ж повноваженнями, як і посол Еквадору у Великій Британії.

Нагадаймо, судове засідання щодо розгляду екстрадиції засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа до США перенесли на лютий 2020 року.

11 червня стало відомо, що США офіційно просять екстрадиції Ассанжа.

13 червня Британія погодила запит США про екстрадицію Ассанжа.

16 липня у Британії заявили, що не екстрадують засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа країнам, в яких діє смертна кара

Довідка: Після виходу під заставу в 2012 році засновник Wikileaks протягом семи років переховувався в посольстві Еквадору у Великій Британії, щоб уникнути екстрадиції до Швеції, де його було звинувачено у згвалтуванні.

Ассанжа заарештувала 11 квітня британська поліція, оскільки влада Еквадору скасувала рішення про надання йому громадянства. Пізніше адвокат Ассанжа Джен Робінс заявила, що засновника WikiLeaks затримали за запитом США, де йому загрожує до 5 років в’язниці за оприлюднення сотень тисяч секретних урядових документів.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/svit/assanzh-z-posolstva-ekvadoru-vtruchavsya-u-vibori-ssha-zmi-20190716995393”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ