Блоги

Помпео заявив, що у нього траплялися розбіжності з Болтоном

Помпео: Багато разів я не погоджувався з Болтоном, це правда

Державний секретар США Майк Помпео заявив, що між ним і радником президента з питань національної безпеки Джоном Болтоном виникали розбіжності. Про це він сказав 10 вересня на брифінгу в Білому домі, який транслювала телевізійна мережа C-SPAN.

"Багато разів я не погоджувався з Болтоном, це правда. Але розбіжності були не тільки з ним, але й з іншими людьми, із якими я працюю", – сказав глава Держдепартаменту.

Він стверджує, що після звільнення радника зовнішня політика Штатів не зазнає змін. За словами Помпео, президент Дональд Трамп мав повне право відмовитися від послуг Болтона.

"Із ним мають бути люди, яким він довіряє і яких цінує, чиї зусилля і судження є корисними у проведенні американської зовнішньої політики", – зазначив держсекретар.

На запитання, чи стало звільнення Болтона для нього несподіваним, Помпео відповів із посмішкою: "Я ніколи не дивуюся". Він додав, що не буде коментувати "палацові інтриги".

Як написав у Twitter Трамп, 9 вересня він повідомив Болтону, що більше не потребує його послуг, оскільки "категорично не згоден із багатьма з його пропозицій", і попросив його подати у відставку. Болтон стверджує, що сам просив про відставку.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-pompeo-zajaviv-shcho-u-nogo-trapljalisja-rozbizhnosti-z-boltonom-1261971.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ