Зарубіжним українцям хочуть видавати подвійне громадянство

Блоги

Зарубіжним українцям хочуть видавати подвійне громадянство


У Кабінеті міністрів України є кілька підходів до введення в Україні подвійного громадянства, а Міністерство закордонних справ (МЗС) зараз працює над створенням відповідного законопроекту.

Об этом сообщает http://izobook.com


Про це розповів віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба на брифінгу, – інформує 1NEWS.


За словами Кулеби, влада нарешті “дозріла”, щоб працювати над цим питанням.


“У нас в уряді є кілька підходів до того, як повинна бути впроваджена ідея про подвійне громадянство, мої колеги з МЗС доводять все це до цілісної концепції, але для мене зараз найважливіше, що всі дозріли для того, щоб працювати над цим питанням. Ми починали з того, що це питання сприймався як щось космічне і нереалізоване. А зараз ми вже обговорюємо конкретний законопроект”, – зазначив він.


Віце-прем’єр зазначив, що юридичний статус закордонного українця не наповнений достатнім вмістом, а дана ініціатива дозволить мільйонам людей зберегти зв’язок з Україною.


“Так склалося, що мільйони людей виїхали. І ми повинні зберегти їх зв’язок з Україною. І паспорт, громадянство – одна з таких сполучних ланок. Я радий, що є еволюція в цьому питанні. І сподіваюся, що воно буде підтримане суспільством, тому що заборона на подвійне громадянство була створений в одному контексті, а зараз контекст зовсім інший”, – підкреслив Кулеба.


Джерело: РБК-Україна


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/zarubizhnym-ukrayintsyam-hochut-vydavaty-podvijne-gromadyanstvo.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ