Хто найбільше заробляє в Україні у робочій сфері - дослідження

Досье

Хто найбільше заробляє в Україні у робочій сфері - дослідження

Серед робочих фахівців найбільше в Україні заробляють будівельники — 14 350 гривень у середньому, також у першій трійці — транспортно-логістична галузь та виробництво і енергетика.


Про це свідчить аналітика OLX Робота.


Зазначається, що у робочих сферах зарплати за останній квартал виросли у середньому на 9%.
Найбільший заробіток у будівельників: їхній дохід збільшився на 2 350 грн в порівнянні з минулим періодом. Середня зарпалата будівельників — 14 350₴


На 2 тисячі гривень менше отримують в транспортно-логістичній галузі. У трійці найбільш оплачуваних спеціальностей також — виробництво й енергетика. У цій сфері працівникам готові платити 10 тисяч гривень в середньому. Найменше роботодавці пропонують представникам сфери охорони та безпеки — 7 500 грн/місяць.


"У будівництві зарплати кожного кварталу стабільно зростають на 20%. У цьому кварталі працівникам знову готові були додати п’яту частину до заробітку. Також на 17% збільшилися оклади в барно-ресторанній сфері. У порівнянні з минулим періодом зарплати не змінилися лише у представників домашнього персоналу.


З березня по квітень, в період посівних робіт, оклади в сільськогосподарській сфері підвищились на 18%", — заявляють у OLX.


У середньому за межами країни в цьому кварталі українцям пропонували 28 650₴


Зазначається, що за другий квартал 2019 року на платформі OLX було розміщено понад 50 тисяч робочих вакансій. Пік пошуку співробітників припав на травень — більше 18 тисяч пропозицій.


Найбільший дефіцит кадрів спостерігався в торгівлі — 31% всіх пропозицій від роботодавців був зосереджений у цій сфері. Нестачу співробітників відчували також у транспортній (19%) і ресторанній (18%) галузях. Найнижчий попит до початку літа спостерігався в агросфері.


Найбільше пропозицій про роботу було у Київської області — 22 900 вакансій. Це втричі більше, ніж в Одеській, яка на другому місці за цим критерієм — 7 700 вакансій. Трохи менше пропозицій у Дніпропетровській (7 090 вакансій), Харківській (5 189 вакансій) і Запорізькій (4 115 вакансій) областях.
Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2019/08/20/650776/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ