Досье

НАШІ ГРОШІ – «Укроборонпром» відхилив найдешевшу пропозицію діючого постачальника газу і обрав зятя Злочевського за 205 мільйонівДержавний концерн «Укроборонпром» 12 лютого оприлюднив намір укласти угоду з ТОВ «Укр газ ресурс» на постачання природного газу на підприємства концерну на 204,76 млн₴ Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Об этом сообщает Руспрес


Пропозиція фірми «Укр газ ресурс», що належить зятю Миколи Злочевського Андрію Кучкову, не була найдешевшою. В ході аукціону за участі восьми компаній найдешевшу пропозицію зробило ТОВ «Тех пром газ» – 197,00 млн₴


Однак тендерний комітет відхилив пропозицію, дешевшу майже на 8 млн₴ В «Укроборонпромі» пояснили це невідповідністю «Тех пром газу» кваліфікаційним критеріям: наявність 10 діючих договорів з постачання та надання листа-відгуку від замовника по виконанню аналогічного договору у сумі не менше 40 млн грн без ПДВ. У «Тех пром газу» виявилось всього два діючих договори, а наданий лист від ПАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив» не влаштував «укробооронпромівців»:


«Лист-відгук, який було надано за цим договором №18/12-301 від 30.12.2018 року не є фактично відгуком контрагента, а лише документальним засвідченням факту укладання договору у 2018 році. Ніяких відгуків чи рекомендацій зі сторони контрагента в листі не було надано. Таким чином даний критерій не був виконаний учасником в повному обсязі», – вказано у протоколі тендерного комітету УОП.


Разом з тим, ТОВ «Тех пром газ» Русланса Голубевса відома «Укроборонпрому». Ця фірма була створена у 2018 році і з того часу їй вдавалось виграти державні підряди лише у підприємств «Зоря»-«Машпроект» (71,48 млн₴) та «Артем» (1,20 млн грн). Обидва підприємства входять в структуру «Укроборонпрому». При цьому по контракту з «Зорею»-«Машпроект» фірма продовжує стосунки і донині. Останні зміни до договору були внесені у лютому 2020 року і ними було встановлено, що з початку року газ коштує держпідприємству 6 410 грн за тис кубометрів.


В актуальному тендері «Укроборнпрому» третину всього газу також замовляють для «Зорі»-«Машпроект» як найбільшому підприємству у складі концерну. Однак у протоколі відхилення «Тех пром газу» не висловлено жодних претензій по діючому договору з підприємством концерну.


Відтак перемога перейшла ТОВ «Укр газ ресурсу» зятя Злочевського. Ця компанія у січні також була оголошена переможцем переговорної процедури по закупівлі газу «Укрзалізницею» в результаті відхилення низки дешевших пропозицій від інших фірм. Наразі переговорна процедура «Укрзалізниці» оскаржена в Антимонопольному комітеті.


Докладніше: «Укрзалізниця» на газових торгах зливає 200 мільйонів зятю Злочевського і його спаринг-партнеру, викинувши дешевших конкурентів»


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2020/02/14/ukroboronprom-vidkhylyv-naydeshevshu-propozytsiiu-diiuchoho-postachal-nyka-hazu-i-obrav-ziatia-zlochevs-koho-za-205-mil-yoniv/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ