Город

Навіщо потрібно худнути: топ-5 головних причин

Схуднення позитивно впливає на здоров’я, проблема зайвої ваги не лише у естетиці – дієтолог назвала п’ять причин чому варто схуднути.

Об этом сообщает http://a-boom.net

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Instagram написала дієтолог Інна Забіяка.Loading...

Схуднення не лише позитивно впливає на самопочуття та додає енергії, але й вирішує безліч проблем зі здоров’ям.

“Зайва вага найчастіше супроводжується цілим комплексом симптомів і хвороб: високий тиск, порушення обміну речовин, захворювання печінки та шлунково-кишкового тракту, питання репродуктивного характеру. Тому схуднення — одне з найкращих розв’язань проблем зі здоров’ям”, — зазначила Забіяка.

Також немаловажним є й психологічний аспект – схуднення допомагає позбавитися від проблеми залежності від їжі (заїдання стресу), а також підняти свою самооцінку.

Разом із тим, людина, якій вдалося позбутися зайвої ваги, відкриває для себе нові можливості та нові горизонти — в будь-який з життєвих сфер. А головне, має більше шансів налагодити особисте життя.

“Не люблю, коли схуднення зводиться до пошуку чоловіка, але не можна заперечувати той факт, що ставши стрункішими, дівчата привертають набагато більше уваги у протилежної статі”, — підсумувала експертка.

До слова, ефективна дієта без побічних ефектів – мрія багатьох жінок. Лікар-дієтолог Олена Соломатіна дала поради, як схуднути без шкоди для здоров’я.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/11/07/navishho-potribno-hudnuty-top-5-golovnyh-prychyn/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ