Пішохідний перехід в аеропорту ОАЕ збирає енергію від кроків

Информатор

Пішохідний перехід в аеропорту ОАЕ збирає енергію від кроків

Фото: gadgets wizard

В Міжнародному аеропорту Абу-Дабі облаштували перехід Energy Steps, який перетворює кроки пішоходів в струм та живить освітлення вздовж проходу. Про це повідомляє EcoTown.

Розробка належить енергетичній компанії Masdar та технологічній Pavegen. Завдяки установці хочуть показати, як на розвиток сталого виробництва впливає кожна людина.

Технологічний портал Gadgets Wizard пояснює, що плитка проходу складається із взаємопов’язаних трикутників. Матеріал, з якого вона виготовлена – деревна целюлоза або гума з нановолокнами, що виробляють струм у стані неспокою. Кожен крок генерує сім Ватт струму. Так електричний заряд накопичується в акумуляторах та використовується для освітлення шляху.

Щодня переходом користуються близько восьми тисяч людей. Зазначають, що технологія дозволяє не просто накопичувати енергію, а й збирати дані про рух пішоходів чи добувати криптовалюту.

Міжнародний аеропорт Абу-Дабі став першим, який застовував технологію екологічного струмовиробництва.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/08/13/pishohidnyj-perehid-v-aeroportu-oae-zbyraye-energiyu-vid-krokiv/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ