Информатор

Малозабезпеченим українцям збільшать виплати, але є серйозна проблема

Кабінет міністрів планує реформувати систему надання соціальної допомоги родинам – малозабезпечені не лише отримуватимуть гроші, але й допомогу з працевлаштування на більш високооплачувану роботу або відкриття власного бізнесу.

Об этом сообщает http://vnk2.top

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Сьогодні, про це йдеться у програмі діяльності Кабінету міністрів.Loading...

На думку нового уряду існуюча система надання допомоги малозабезпеченим сім’ям та таким, які опинилися в складних життєвих обставинах, має суттєвий недолік – вона не допомагає людям навчитися самостійно забезпечувати собі гідний рівень життя.

Тому Кабмін планує вибудувати соцдопомогу таким чином, щоб вона стимулювала членів сім’ї подолати складні життєві обставини і повернутися до активного економічного та соціального життя.

Окрім грошової допомоги держава допомагатиме членам малозабезпечених родин знайти більш високооплачувану роботу або відкривати власний бізнес. За п’ять років кожна друга людина працездатного віку, яка не працює і чия сім’я отримує фінансову допомогу, має бути працевлаштована та не потребувати допомоги держави.

Серед конкретних кроків втілення цього плану – оновлення служби соціальної допомоги та навчання фахівців та створення Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління соціальною підтримкою населення України – E-SOCIAL. Система аналізуватиме проблеми сім’ї та координуватиме надання допомоги. Також вона виявлятиме нецільове використання коштів.

В уряді розраховують, що подібні зміни дадуть змогу спрямовувати кошти саме тим людям, які цього дійсно потребують, при чому розміри допомоги стануть значно більшими.

Нагадаємо, міністр фінансів Оксана Маркарова 20 вересня презентувала у Верховній Раді проект бюджету на 2020 рік – як зросте пенсія та прожитковий мінімум у наступному році.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/10/09/malozabezpechenym-ukrayintsyam-zbilshat-vyplaty-ale-ye-serjozna-problema/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ