Соцсети

Сенцов про затримання Кольченка в Криму: Затримали, коли він пив пиво біля будівлі ФСБ. Для революціонера це провал

На запитання про те як він вважає, чому саме він і Сенцов опинилися за ґратами, Кольченко відповів: «Я оцінюю це як випадковість. На моєму місці міг опинитися будь-хто, хто в той час займався протестною діяльність та виступав проти наступу на громадянські свободи. До того ж я знехтував правилами безпеки»

«Сашка затримали, коли він йшов повз будівлю ФСБ, пив пиво. Для професійного революціонера це провал (сміється)», — додав Сенцов.

Він також переконаний, що його не обирали й затримання було випадковим.

«Я свою безтурботну поведінку можу пояснити тим, що оцінював себе як невловимого Джо. Я просто думав, що не становлю інтересу для спецслужб, але виявилося трохи інакше», — додав Кольченко.

Нагадаймо, 7 вересня відбувся великий обмін полонених, з російського полону повернулися 35 українців. Серед них — 24 моряки, яких РФ захопила в Керченській протоці, режисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух та інші, чиї прізвища кілька років поспіль звучали майже на всіх міжнародних зустрічах як прізвища політв’язнів.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/sencov-pro-zatrimannya-kolchenka-v-krimu-zatrimali-koli-vin-piv-pivo-bilya-budivli-fsb-dlya-revolyucionera-ce-proval”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ