Зникла ще на початку січня: У Росії прокурор вбив свою дружину і закопав її на дачі (фото)

Соцсети

Зникла ще на початку січня: У Росії прокурор вбив свою дружину і закопав її на дачі (фото)

Спочатку чоловік стверджував, що жінка невдало впала, вдарилася головою і померла.
Ірина Боженко померла від удару кочергою. Фото: соцмережі.

Екс-прокурор з Північної Осетії Ігор Чельдієв вбив свою дружину, а тіло закопав на дачній ділянці. Про це повідомили в Telegram-каналі "Підйом", передають

Об этом сообщает Руспрес

Ірина Боженко — цивільна дружина Чельдієва — зникла ще на початку січня. Тоді правоохоронці уважно оглянули будинок і дачну ділянку прокурора, але нічого підозрілого не знайшли. 13 лютого співробітники поліції провели повторний обшук і звернули увагу на невеликий пагорб землі за дачним будинком. Все вказувало на те, що землю копали недавно.

Під тиском доказів Ігор Чельдієв зізнався, що на цьому місці закопав тіло Ірини. Спочатку чоловік стверджував, що жінка невдало впала, вдарилася головою і померла. Але судово-медична експертиза показала, що потерпіла померла від важкої черепно-мозкової травми. Як з’ясували слідчі, Чельдієв під час сварки вдарив її камінною кочергою по голові.

Нагадаємо, що Ігор Чельдієв працював старшим прокурором відділу з нагляду за виконанням законів про федеральну безпеку. Він стежив за діями регіонального управління ФСБ.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/znykla-shche-na-pochatku-sichnia-u-rosii-prokuror-vbyv-svoiu-druzhynu-i-zakopav-ii-na-dachi-foto-315555.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ