Новости

Сергій Коровченко відсвяткував Івана Купала в Козельці: відмінний настрій і святкова атмосфера

Юрист-правозахисник Сергій Коровченко, який працював начальником Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Криму до анексії півострова Росією відвідав улюблене літнє свято українців Івана Купала в Козельці.

Про це він повідомив на своєму офіційному сайті.

Разом із місцевими жителями він взяв участь у святкуванні. Коровченко подякував козельчанам за чудовий настрій, позитивні емоції та святкову атмосферу.

“Свято добра в Козельці до святкування Івана Купала. Як завжди чудовий настрій, позитивні емоції і святкова атмосфера. Козельчани – найкращі !”. Сергій Коровченко

Нагадаймо, юрист-правозахисник Сергій Коровченко, який працював начальником Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Криму до анексії півострова Росією домігся скасування Окружним адміністративним судом Києва ганебної реформи Укрпошти по закриттю стаціонарних поштових відділень на Чернігівщині.

Раніше ми писали, що 3-го липня 2019 року за позовом Сергія Коровченка Окружний адміністративний суд Києва виніс переможне рішення на користь громади. Наказ Міністерства інфраструктури, відповідно до якого у селах Чернігівщини закривалися стаціонарні поштові відділення скасовано.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/245965-sergiy-korovchenko-vidsvyatkuvav-ivana-kupala-v-kozelci-vidminniy-nastriy-i-svyatkova-atmosfera”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ