Зеленський пропонує змінити Податковий кодекс

Новости

Зеленський пропонує змінити Податковий кодексПрезидент Володимир Зеленський звернувся до Кабінету міністрів з пропозицією внести низку змін до Податкового кодексу.

Об этом сообщает DEDAL


Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Пропозиції президента стосуються визначення чітких і зрозумілих правил оподаткування контрольованих іноземних компаній у зв’язку з підписанням закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей в податковому законодавстві”.

“Глава держави запропонував … розробити і внести до Верховної Ради законодавчі ініціативи з метою впровадження прозорих і деталізованих механізмів реалізації положень про обмеження, введені для запобігання ухиленню від оподаткування; визначення чітких і зрозумілих правил оподаткування контрольованих іноземних компаній, а також надання платникам податків достатнього часу для забезпечення збору даних та інформації, необхідних для декларування відповідних об’єктів оподаткування (з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням у світі COVID-19). Також, на думку президента, має бути зменшено розмір штрафів за окремі незначні податкові правопорушення”, – сказано в повідомленні.

Також президент просить забезпечити захист даних і інформації, отриманих органами контролю в податкових звітах українців за межами України. Зокрема, має бути встановлена ​​кримінальна відповідальність за незаконне розголошення таких даних.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав банківський закон про неповернення націоналізованих банків колишнім власникам, необхідний для затвердження програми з Міжнародним валютним фондом.Джерело статті: “https://informator.press/zelens-kyy-proponuie-zminyty-podatkovyy-kodeks/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ