В областях, де була «червона» зона, діти пішли до школи

Новости

В областях, де була «червона» зона, діти пішли до школи

Школи у «червоній» зоні розпочинали навчальний рік дистанційно  — В областях, де була «червона» зона, діти пішли до школи
Школи у «червоній» зоні розпочинали навчальний рік дистанційно


Школи почали відкривати поетапно з 21 вересня у Чернівецькій та Івано-Франківській областях

Об этом сообщает PRO Компромат


У Чернівецькій та Івано-Франківській областях школи повністю перейшли на стаціонарне навчання. Про це у Facebook повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.


За словами Осачука, ряд навчальних закладів через «червону» зону починав навчальний рік у дистанційному режимі.


«Сьогодні тисячі школярів після трьох тижнів дистанційного навчання перейшли до стаціонарної форми навчання. Маю велике прохання до батьків і вчителів — допоможіть вашим дітям і учням навчитися базових норм поведінки в умовах інфекційної небезпеки, карантину, щоб зберегти їх здоров’я», – зазначив голова Чернівецької облдержадміністрації.


Крім того, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів на сьогоднішній нараді також підтвердив, що всі школи відновили повноцінну роботу.


Зазначимо, школи відкрилися після того, як Івано-Франківськ та Чернівці вийшли з «червоної» зони.


Також нагадаємо, що минулого тижня Кабінет міністрів України дозволив роботу шкіл у всіх зонах. При цьому заборону на їх відвідування буде введено, якщо на самоізоляцію підуть понад 50% класів.


Рішення про закриття шкіл в «червоній» зоні буде прийматися спільно державною та регіональною комісіями з ТЕБ та НС.


Відзначимо, минулого тижня Івано-Франківськ прийняв рішення відкрити школи, незважаючи на «червону» зону». Згідно з цим рішенням, школи поетапно відкриваються з 21 вересня, так що карантинні правила фактично не порушено.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/society/v-oblastyah-de-bula-chervona-zona-diti-pishli-do-shkoli-706542.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ