США відкладають мита на групу товарів з Китаю, включаючи ноутбуки та смартфони

Скандалы

США відкладають мита на групу товарів з Китаю, включаючи ноутбуки та смартфони


Адміністрація президента США Дональда Трампа до 15 грудня відкладає 10-процентні мита на низку китайських товарів, включаючи ноутбуки та мобільні телефони. Мита повинні були набути чинності в наступному місяці, передає у вівторок агентство Reuters з посиланням на Офіс торгового представництва Сполучених Штатів.

Наголошується, що серед інших товарів з Китаю, на які повинні поширюватися 10-процентні мита, є комп’ютери, ігрові приставки, певні іграшки, комп’ютерні монітори і деякі предмети одягу і взуття.

Окрема група товарів також буде повністю звільнена від мит, додали в торгпредставництві США.

Торговельна війна між Китаєм і Сполученими Штатами почалася навесні 2018 року, коли Вашингтон прийняв рішення підвищити мита на алюміній і сталь з ряду країн, в тому числі з КНР. На саміті "Великої двадцятки" в Буенос-Айресі Дональд Трамп і Сі Цзіньпін погодилися на перемир’я в торговельній війні, домовившись відкласти до березня 2019 року введення нових торгових мит.

Детальніше про торгову війну між двома наддержавами читайте в матеріалі Олексія Їжака ""Холодна" війна з "гарячими" зіткненнями" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/ssha-vidkladayut-mita-na-grupu-tovariv-z-kitayu-vklyuchayuchi-noutbuki-ta-smartfoni-320472_.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ