Скандалы

Президент Бразилії покепкував над дружиною Макрона


Президент Франції Еммануель Макрон виступив з різкою критикою на адресу бразильського президента Жаіра Больсонару за підтримку “грубих” зауважень на адресу його дружини.


Про це повідомляє 1NEWS.


Один з прихильників бразильського президента насміхався над дружиною французського лідера Макрона, Бріджитт, якій 66 років, в пості на Facebook.


У повідомленні містилось дві контрастні фотографії, на одній з яких зображена дружина президента Бразилії Мішель Больсонаро, якій 37 років, а на іншій — перша леді Франції. “Тепер ти розумієш, чому Макрон переслідує Больсонаро?” — було написано в тій публікації.


У відповідь на це зауваження президент Больсонару написав (португальською мовою): “Не принижуй його… чоловік, ха-ха”


Відповідаючи на питання про висловлювання пана Больсонаро, президент Франції Макрон сказав, що це “надзвичайно грубо” і “сумно”.


“Він говорив дуже зневажливі речі про мою дружину. Я з великою повагою ставлюся до бразильського народу і можу тільки сподіватися, що скоро у нього буде президент, який впорається з цією роботою”, — заявив пан Макрон на прес-конференції на саміті G7 в Біарріце в понеділок.


“Цей словесний обмін свідчить про запеклість відносин між паном Макрона і паном Больсонаро в ході дипломатичної розбирання, викликаної пожежами на Амазонці”, — зазначає видання BBC. Додається, що Макрон прикладає зусилля, спрямовані на те, щоб змусити світових лідерів щось зробити з пожежами, які спустошують тропічні ліси Амазонки.


Зазначається, що Макрон охарактеризував лісові пожежі як “міжнародну кризу”, в якій критики, зокрема, звинувачують пана Больсонаро в антиекологічній риториці та бездіяльності.


Однак пан Больсонаро, чия країна не входить до G7, звинуватив пана Макрона в “колоніальному менталітеті”.


Джерело: УНН


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/prezydent-brazyliyi-pokepkuvav-nad-druzhynoyu-makrona.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ