Скандалы

Міноборони не збирається відмовлятися від призову на строкову службу - заступник міністра

Міноборони не збирається відмовлятися від призову на строкову службу — заступник міністра

У Міністерстві оборони України не планують відмовлятися від призову громадян на строкову військову службу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це заявив заступник міністра оборони Олександр Поліщук, пише "Інтерфакс-Україна".

"У нас поки немає планів щодо відмови від призову", — сказав він на засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

За словами Поліщука, зараз в Міноборони спробують провести експеримент, предметом якого стане надання можливості охочим призовникам служити в лавах Збройних сил України від 18 років.

Водночас заступник міністра оборони запевнив, що в 2020 році, незважаючи на законодавчі норми, призов на строкову службу до армії буде здійснюватися на добровільній основі.

Нагадаємо, 16 січня президент України Володимир Зеленський підписав указ про новий призов до армії — відповідно до документа, на службу відправлятимуть з 18 років. Тим часом у Міноборони пояснили новий указ про призов до армії, що до 20 років ніхто примусово залучатися не буде.

З 2015 року призовний вік в Україні було встановлено на рівні 20-27 років.

Відео Президент підписав указ, за яким в армію призиватимуть не з 20, а з 18 років

Зважаючи на те, що учні в цьому віці закінчують школу, другий шанс продовжити здобувати освіту у юнаків з’явиться хіба після проходження строкової служби. Указ вже оприлюднений на сайті президента. Придатних до служби в армії за станом здоров’я і які не мають права на звільнення або відстрочку призиватимуть на строкову службу до 27 років.

Президент підписав указ, за яким в армію призиватимуть не з 20, а з 18 років
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/minoboroni-ne-zbirayetsya-vidmovlyatisya-vid-prizovu-na-strokovu-sluzhbu-zastupnik-ministra-1491378.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ