Тема

"Ви хто такий? Підозри залиште для своєї дружини!": Коломойський в прямому ефірі "наїхав" на інвестбанкіра

​Бізнесмен Ігор Коломойський посперечався з генеральним директором інвестиційної компанії Dragon Capital Томашем Фіалою через аудит ПриватБанку.

Дискусія розгорілася в ефірі програми "Свобода слова з Савіком Шустером" в п’ятницю, 20 вересня, передають .

Об этом сообщает http://bezoplat.net

Так, Фіала вказав Коломойському на деякі нестиковки в даних аудиторів перед націоналізацією банку. "Можете прокоментувати якість кредитів, які ваш банк видав? Кому вони були видані? Чому ці компанії не обслуговують кредитний портфель?" – запитав інвестор.

"Я можу прокоментувати повну вашу непроінформованість", – відповів Коломойський, озвучуючи свої дані і спростовуючи звинувачення.

"Ніякі авіалінії і феросплавні заводи кредитів у ПриватБанку не мали. Ідіть вчіть матчастину", – додав він.

Фіала почав розмову про звітність ПриватБанку за 2014-2915 рік, на що Коломойський вибухнув новими запереченнями: "Давайте подивимося ще в 2008, 2009, 1992, може?"

Гендиректор Dragon Capital спробував озвучити аргументи, однак бізнесмен наполіг на своєму. "Я не збираюся тут влаштовувати... Скажіть, ви хто такий? Ви аудитор чи хто? Читайте аудит спокійно. Якщо вмієте читати, ви все там прочитаєте", – сказав Коломойський.

"Ви не прокурор і не слідчий, підозри залиште для своєї дружини! Так буде коректно", – резюмував бізнесмен.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vy-khto-takyi-pidozry-zalyshte-dlia-svoiei-druzhyny-kolomoiskyi-v-priamomu-efiri-naikhav-na-investbankira-296162.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ