Тема

Трансплантація та лікування за кордоном - в Україні з’явиться новий підрозділ МОЗ

У Міністерстві охорони здоровʼя створять окремий підрозділ, який займатиметься питаннями трансплантації та лікування за кордоном.

Об этом сообщает Russiangate

Про це на брифінгу повідомив глава МОЗ Максим Степанов.

«Питанням трансплантації та лікування за кордоном в міністерстві буде приділятися особлива увага по тій новій структурі, яку я на минулому тижні підписав. У нас буде окремий підрозділ, який буде займатися питаннями трансплантації і лікування за кордоном», — повідомив Степанов.

Він розповів, що зараз семеро українців в Індії очікують на трансплантацію.

«В Індії перебуває семеро пацієнтів, двоє з яких перебуває на стаціонарному лікуванні, ще пʼятеро — на амбулаторному лікуванні. Ці затримки вийшли через пандемію, ті обмеження, які були в Індії. Ми тримаємо зв’язок з цією клінікою, де проходить лікування наших пацієнтів і намагаємося зробити все, щоб це було пришвидшено», — наголосив міністр.

  • Наприкінці року Кабінет міністрів затвердив тарифи на надання третинної медичної допомоги шляхом трансплантації. Згідно з нею, трансплантація нирки (від живого донора або донора-трупа) коштуватиме від 323 тис. грн, АВО-несумісної нирки — 721 тис.₴ Трансплантація серця коштуватиме від 535 тис. грн, а пересадка печінки — від 855 тис.₴ Пересадка гемопоетичних стовбурових клітин стартуватиме від 1,3 млн₴


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/44863-stepanov-u-moz-z-yavitsya-pidrozdil-yakiy-zaymatimetsya-pitannyami-transplantaciji-ta-likuvannya-za-kordonom”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ