Земельну ділянку на Глушець у Луцьку використовують не за призначенням

Тема

Земельну ділянку на Глушець у Луцьку використовують не за призначенням


Земельна ділянка на вулиці Глушець, яку орендує фізична особа-підприємець Любомир Пахолко для стоянки автомобілів, використовується на за цільовим признваченням.

Об этом сообщает РуссианГейт


Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.


"Восьмий апеляційний адміністративний суд міста Львова скасував рішення Волинського окружного адміністративного суду на користь Луцької міської ради та постановив використовувати земельну ділянку на вулиці Глушець, яку орендує фізична особа-підприємець Любомир Пахолко, для стоянки автомобілів. Тим часом підприємець використовував землю, як ринок. Тобто, малі архітектурні форми, які там нині знаходяться, встановлені незаконно і повинні бути демонтовані" – йдеться на сайті.


Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття та оскарженню не підлягає, крім випадків, передбачених п.2 ч.5 ст. 328 Кодексу адміністративного судочинства України.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  • На Волині державі повернули землі лісового фонду за 30 мільйонів
  • На Волині постачальник після укладення договору збільшив ціну газу на 20%
  • Затримали волинянина-злочинця, який був у розшукуДжерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/58688/zemelnu-dilyanku-na-glushets-u-lutsku-vikoristovuut-ne-za-priznachennyam/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ