Информатор

Слідами мільярдера Бренсона: мер Дніпра готується полетіти в космос

Слідами мільярдера Бренсона: мер Дніпра готується полетіти в космос
Слідами мільярдера Бренсона: мер Дніпра готується полетіти в космос

Філатов уже пройшов базовий курс підготовки космонавтів

Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що вже давно приєднався до команди Virgin Galactic і готується стати першим українським космічним туристом. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

У неділю, 11 липня, компанія Virgin Galactic трохи більше як за годину успішно здійснила свій перший туристичний політ у космос. На борту був й засновник компанії – мільярдер Річард Бренсон.

«У нього вийшло. Річард Бренсон злітав в космос. 12 років, довгих майже 12 років я чекав цієї події. Коли я приєднався до команди Virgin Galactic мені ніхто не вірив. … Ми вклали свої щирі сподівання і навіть великі гроші в абсолютну невідомість», – написав Філатов.

Він зазначив, що готувався до польоту і вже пройшов базовий курс підготовки космонавтів.

«Всі ці роки, ми – майбутні космонавти Virgin Galactic, підтримували зв’язок і один одного, в надії, що у нас вийде. … А ще ми готувалися. Я, наприклад, пройшов базовий курс підготовки космонавтів у навчальному центрі NASA, кілька разів літав по кривій Кеплера, випробував центрифугу – симулятор польотів Фенікс», – розповів політик.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/470384-slidami_miljjardera_brensona_mer_dnipra_gotujetjsja_poletiti_v_kosmos”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ