Welcome to People Life!

У ЦРУ закликали не недооцінювати загарбницькі амбіції Сі Цзіньпіня

Читать на русском

У ЦРУ закликали не недооцінювати загарбницькі амбіції Сі Цзіньпіня
У ЦРУ закликали не недооцінювати загарбницькі амбіції Сі Цзіньпіня

Директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс заявив, що поки що неясно, чи готовий голова КНР Сі Цзіньпінь використати армію для вторгнення на Тайвань. Водночас, він закликав не недооцінювати загарбницькі амбіції китайського лідера.

Об этом сообщает Инсайдер

За словами Бернса, Сі Цзіньпін доручив армії своєї країни бути "готовою до 2027 року провести успішне вторгнення" на Тайвань. Про це повідомляє CBS News.

У ЦРУ підкреслили, що президент Китаю дуже уважно спостерігав за досвідом російського диктатора Володимира Путіна в Україні і виявився "трохи стривоженим та стурбованим" виступом Москви на полі бою.

"Наша оцінка в ЦРУ полягає в тому, що я не став би недооцінювати амбіції президента Сі щодо Тайваню", — попередив Бернс.

Покладаючись на дані розвідки, директор ЦРУ заявив, що Сі Цзіньпін наказав Народно-визвольній армії Китаю бути готовою до 2027 року провести успішне вторгнення на Тайвань.

"Це не означає, що тепер він вирішив провести вторгнення в 2027 році або будь-якого іншого року, але це нагадування про серйозність його намірів і його амбіцій", — сказав Бернс.

Источник: Инсайдер РУ
Экспертно

Поиск

Теги